Перша онлайн студія
брендингу
Створюємо бренди, дизайн і рекламу
165+ успішних проектів
7 років на ринку
9 дизайнерів в команді
Цифри про нас
7 років/165+ успішних проектів/команда з 9 дизайнерів
Креатив
Збираємо кращу команду з різних куточків світу
Технології
Визначаємо ключові процеси для клієнта і впроваджуємо технології
Результат
Прибираємо зайві процеси, які не впливають на результат
дізнайся, які ми використовуємо
Інновації
створюючи дизайн
Реалізовано проектів
0178
У 40 різних сферах
портфоліо
Поточні проекти
0008
дивитися проекти
Наша команда
6проект менеджерів
9дизайнерів
Хочу отримати індивідуальну пропозицію з прикладами робітотримати
Ми перша онлайн студія брендингу. Створюємо бренди, дизайн і рекламу.

Ми працюємо в онлайн форматі 7 років і ми віримо, що для крутого креативу потрібен не пафосний офіс, а крута команда!

Ми пройшли шлях від невеликої дизайн студії, що працює з малим бізнесом до студії брендингу з 4-ма філіями в різних країнах і працює з комплексними завданнями для середнього бізнесу.

Клієнти з якими ми працювали: МАУ, Домінос Піца, Ашан, Українська Хокейна ліга, Піца Челентано та інші.

Ми працюємо онлайн - це наша відмінність від інших компаній. Ми віримо, що крутий брендинг можна робити онлайн і зібрали кращих фахівців з різних міст нашої країни та найближчого зарубіжжя.
Фірмовий стиль
Дизайн візиток
Флаєра, буклети, листівки
Білборди і зовнішня реклама
Упаковка і етикетка
Неймінг і слогани
Розробка персонажа
Дизайн поліграфії
Дизайн сайту

Створення логотипу. Розробка логотипів в Gagarin Studio

Для формування позитивного іміджу будь-якої компанії важливим моментом є створення логотипу. Він вважається основою, яка використовується в розробці інших елементів корпоративного стилю. У комплексі всі ці компоненти виведуть компанію на новий рівень, зроблять її впізнаваною, а продукцію, що випускається популярною.

Якісний логотип компанії потрібен для ідентифікації на ринку, успішного просування. Лого надає загальному образу єдиний стиль, що допомагає побачити цінності й місію організації. Фірмовий символ бренду розробляється так, щоб його було легко запам'ятати, навіть глянувши мигцем.

Єдиний стиль має великий вплив на імідж компанії, тому розробку логотипу краще довірити професіоналам.

Розробка логотипу в Києві

Студія брендингу Gagarin Studio володіє великим досвідом у сфері створення фірмової стилістики для різних компаній. Команда професіоналів має високий рівень знань і навичок в різних напрямках (маркетинг, психологія, дизайн та поліграфія),завдяки чому створення логотипу для компанії здійснюється оперативно.

Той, хто звертається за допомогою до професіоналів, прагне отримати готовий логотип, який зробить компанію популярною, а її продукцію впізнаваною і продається.

Для формування чітких вимог до розробки логотипу, власник компанії повинен заповнити технічне завдання. Перший крок, який виконує команда професіоналів, вивчення ринку, аналіз конкурентів. Далі відбувається збір інформації про цільову аудиторію, потенційних клієнтів, що необхідно для виявлення переваг. Ця інформація стане в пригоді для створення лого. Після отримання всіх відомостей, а також на підставі побажань, вимог і цілей замовника, досвідчені маркетологи та дизайнери приступають до роботи над візуалізацією образу бренду, розробляючи дизайн логотипу. В результаті готовий логотип, створений спільними зусиллями команди, буде відповідати наступним параметрам:

 • барвистість і унікальність;
 • місткість і простота сприйняття;
 • чіткість і привабливість;
 • впізнаваність і швидка запам'ятовуваність;
 • асоціативність.

  Готовий логотип з усіма його додатковими формами створюється в високій якості, що дозволяє змінювати його масштаб, зберігаючи різкі, поширюється на різних носіях і наноситься на будь-які матеріали.

  Дизайнери Gagarin Studio готують для кожного клієнта різні індивідуальні рішення, розробляють унікальний логотип, відповідний поставленим вимогам. Фахівці допоможуть реалізувати навіть найсміливіші і незвичайні бажання.

  Як формується бриф на розробку логотипу

  Бриф на розробку логотипу є документ, де відображаються основні вимоги, побажання замовника щодо емблеми. В технічному завданні (ТЗ) необхідно відповісти на питання, які допоможуть повністю розкрити суть завдання. Процес брифування - обов'язковий етап, без якого професійний дизайнер не почне свою роботу.

  Найчастіше для заповнення брифу потрібно кілька годин, однак цей процес може затягнутися на більш тривалий термін. Причина проста - відповідальний підхід до складання завдання. Вся надана інформація повинна бути чітка, вичерпна. У брифі бажано показувати всі ідеї, побажання, не пропускати навіть незначні нюанси. Чим більше інформації замовник надасть в ТЗ, тим вище ймовірність отримати якісний, точний логотип.

  Найчастіше в брифі міститься така інформація:

 • комерційна назва компанії;
 • загальна інформація про бренд, історія створення;
 • вік і статева приналежність цільової аудиторії;
 • конкуренти на ринку;
 • побажання по логотипу - форма, колірна гамма, розмір;
 • основні елементи, які повинні бути на емблемі;
 • контакти для зв'язку - телефон, пошта, адреса;
 • обмеження і заборони, що стосуються створення лого;
 • приклади інших логотипів або емблеми, які не подобаються.

  Докладна інформація, відображена в брифі, допоможе розробникам зрозуміти, в якому напрямку потрібно рухатися. Це прискорить процес створення логотипу, виключить помилки і необхідність внесення правок.

  Ціна на розробку логотипу в Києві - основні фактори ціноутворення

  На вартість розробки логотипу впливають такі моменти:

 • професіоналізм дизайнерів і розробників лого;
 • терміновість;
 • кількість прикладів, які пропонуються замовнику до моменту повного узгодження ескізу;
 • складність і обсяг роботи.

  Для якісного й оперативного виконання поставленого завдання замовнику потрібно точно знати, який кінцевий результат він хоче отримати. В такому випадку вартість на роботу буде менше. Якщо замовник не розуміє, який дизайн потрібен, то над проектом працює команда професіоналів, яка вивчає ринок, приклади інших робіт, специфіку галузі. У такому випадку ціна на логотип буде вище.

 • Замовити  в один  клік
  Логотип
  Фірмовий  стиль
  Упаковка /  етикетка
  Дизайн  поліграфії
  Нейминг /  слоган
  Дякуємо за заявку!

  Ми скоро з вами зв'яжемося!