Дистанційна Розробка логотипу і графічного дизайну  будь-якої складності

1200+ успішних проектів
6 років на ринку
28 дизайнерів в команді
Реалізовано проектів
01242
У 40 різних сферах
портфоліо
Поточні проекти
00027
дивитися проекти

Цифри про нас

6 років  1200+ успішних проектів  Команда з 28 дизайнерів

Гарантії

Якщо жоден варіант логотипу не сподобається - зробимо від 1 до 4 концепцій безкоштовно

Економія до 30%

Спеціалізуємося на віддалену роботу - Ви платите тільки за дизайн, а не за оренду офісу і кави співробітників.

Світовий досвід

Успішно завершено більше 20 проектів для зарубіжних клієнтів (США / Канада / Англії та ін.)
дізнайтеся, чому ви

економите до 30%  грошей і часу

працюючи з нами
Дизайн упаковки <br> з сюжетними лініями <br> персонажів  для ТМ
Дизайн упаковки
з сюжетними лініями
персонажів для ТМ "Геркулес"
детальніше
Дизайн <br> кулінарного каталогу
Дизайн
кулінарного каталогу
детальніше
Логотип <br> для великого агрохолдингу України<br>
Логотип
для великого агрохолдингу України
"ТерраВіта"
детальніше
Логотип <br> для розробника відеоігор <br> (Франція)
Логотип
для розробника відеоігор
(Франція)
детальніше
Велика <br> меблева фабрика <br> (Бельгія)
Велика
меблева фабрика
(Бельгія)
детальніше
Логотип <br> для нью-йоркської приватної клініки <br> по лікуванню захворювань рухової системи
Логотип
для нью-йоркської приватної клініки
по лікуванню захворювань рухової системи
детальніше
Логотип і сайт <br> для компанії, яка організовує <br> професійні розіграші
Логотип і сайт
для компанії, яка організовує
професійні розіграші
детальніше
Логотип <br>для житлового комплексу від <br>відомого забудовника
Логотип
для житлового комплексу від
відомого забудовника "Фундамент"
детальніше
Шрифтовий логотип <br> для музичної групи
Шрифтовий логотип
для музичної групи
детальніше
Логотип <br> для військової бронетехніки <br>
Логотип
для військової бронетехніки
"ВАРТА"
детальніше
Логотип <br> для бренду пива <br> (Греція)
Логотип
для бренду пива
(Греція)
детальніше
Логотип <br> для мережі продуктових <br> магазинів
Логотип
для мережі продуктових
магазинів "Добрый Папа"
детальніше
Розробка логотипу <br> української авіакомпанії <br>
Розробка логотипу
української авіакомпанії
"MAUtechnic"
детальніше
Наша команда
6 проект менеджерів
28 дизайнерів

Хочу отримати індивідуальну пропозицію з прикладами робіт

отримати

Ми перша онлайн студія дизайну. Розробляючи систему роботи, ми сконцентрувалися на двох важливих складових для сучасної студії дизайну - сервіс обслуговування і кінцевий результат.

Що таке сервіс Gagarin – це особистий кабінет для кожного клієнта, що дозволяє спостерігати онлайн за роботою над Вашим проектом.

Що таке якість Gagarin – це економія до 30%: Ви платите тільки за дизайн, а не за оренду офісу і каву працівників.

Ми реалізували понад 1000 проектів. Переконатися в високому рівні робіт Ви можете ознайомившись з нашим портфоліо.

Фірмовий стиль
Дизайн візиток
Флаєра, буклети, листівки
Білборди і зовнішня реклама
Упаковка і етикетка
Неймінг і слогани
Розробка персонажа
Дизайн поліграфії
Дизайн сайту
 

 


     

Розробка і створення логотипу в Gagarin Studio

Ми успішно реалізували кілька десятків проектів . Розробка логотипу та розробка фірмового стилю це наша спеціалізація. Також ми створюємо дизайн сайтів, дизайн банерів, дизайн груп в соціальних мережах і не тільки. вартість логотипу залежить від варіанту розробки, який Ви можете вибрати в розділі «Послуги та ціни» .  Якщо у Вас є будь-які питання - будемо раді відповісти Вам, будь-яким із способів, описаних в розділі «Контакты» .  
читати повністюЛоготип - це невід'ємний елемент будь-якого бренду. Кожна компанія повинна мати якісний логотип, щоб візуально відрізняться від конкурентів. Логотип - це основна частина фірмового стилю. Кольори, стиль, концепція - це все закладено в логотипі і вже від нього створюється дизайн інших елементів фірмового стилю, а саме візиток, папок, бланка, конверта, ручок і ін.Логотип ціна - це важливо, скільки Ви готові заплатити, але також повинні розуміти, що для створення якісного логотипу потрібен не один день, тому розумієте, скільки застосува коштує 3-4 робочих дня. При цьому створення логотипу - це покрокова робота. Спочатку генеруються ідеї: що приблизно повинно бути зображено на майбутньому логотипі, щоб потенційні клієнти отримали потрібну інформацію, тільки один раз глянувши на фірмовий елемент. Потім розробляються ескізи і лише потім можна давати дизайнеру відмашку, щоб створити логотип,вірніше його початкові варіанти. Дизайн логотипу відправляється клієнту і після отримання коментарів дизайнер допрацьовує обраний варіант. Розробити логотип- це перший крок в формуванні серйозної компанії. Якщо Ви вирішили замовити логотип , то дуже важливо приділити увагу заповнення брифу - це список побажань від клієнта. Найчастіше клієнт в голові вже має точне бачення що саме він хоче, і це полегшує завдання дизайнеру. Так як йому залишається тільки отрисовать все в електронному вигляді.

Дуже важливо, щоб, дивлячись на логотип, клієнти одразу розуміли, що ви за компанію. Тому при створенні дуже багато уваги приділяється сфері діяльності компанії. Припустимо для компаній, працюють у фінансовій сфері діяльності, - це довіра. кожна деталь логотипу важлива: колір, асоціація, стиль. Адже, дивлячись на логотип, потенційний клієнт повинен розуміти не тільки в який сфері діяльності ви працюєте, а й основні ваші сильні сторони. Розробка логотипу - це робота, яка повинна виконуватися спільно з замовником. Адже тільки замовник може вказати сильні сторони компанії, які обов'язково повинні бути відображені в стилі логотипа.

 Також досить багато уваги потрібно приділяти підбору шрифту. Адже часто якісно відмалювати логотип виглядає не дуже добре через відрізняється по стилю шрифту.

Наша компанія працює віддалено з дизайнерами з Києва, Москви, Нью-Йорка та інших міст. За рахунок того, що вони працюють віддалено, ціна за логотип містить тільки роботу за дизайнерські послуги, а не за оренду офісу та інші витрати.

 Вам потрібно розробити логотип?

Більшість керівників компаній навіть не уявляють собі рівень, статус і перспективи власного логотипу. Адже чого особливого в невеликому малюнку, який не несе смислового навантаження? А насправді все набагато складніше. Створення логотипу - це створення особи компанії, її майбутнього і можливість створити потужну конкуренцію на ринку. І створення логотипів компанії - це мистецтво, зробити їх набагато складніше, ніж звичайний сайт. Кожен відвідувач завжди звертає увагу спочатку на логотип, а вже потім на асортимент, пропозиції компанії.

Ми готові створити унікальний логотип для компанії, він стане її особою, стилем, навіть брендом, торговельної марко, патентом. Адже більшість компаній, які зверталися до послуг нашої команди, потім створили офіційні патенти на свої торгові марки, і робили це за допомогою логотипу.

Переваги нашої компанії:


  • Для нас створення логотипу - це стиль життя, наша робота;
  • Кожен клієнт отримує індивідуального дизайнера, який не тільки розуміє толк в логотипах, але і вміє використовувати стиль компанії, її продукцію, сильні боку її самої та слабкі конкурентів при створенні логотипу;
  • Для нас створити логотип - це справжнє мистецтво, де замовник працює разом з дизайнером як одне ціле;
  • Розробка логотипу для компаній виконується в тісній співпраці з замовником, адже наші дизайнери повинні створити особливий стиль логотипу, який повністю відповідає стилю компанії. Тільки замовник може детально розповісти, що він робить і на які перспективи розвитку він сподівається;
  • Ми готові створити логотипи для будь-яких підприємств незалежно від їх фінансових можливостей, ми готові допомогти кожному клієнту незалежно від фінансових можливостей, адже логотип - це їхнє майбутнє в світі жорсткої боротьби за споживача.

Для нас розробка логотипів - це, перш за за все, допомога самої компанії розвинутися, зайняти місце на ринку. І логотип - це їх обличчя, яке потім можна використовувати в рекламі, на сайті, навіть в різних акціях. Створення логотипу - це створення їх особи, стилю. Ми займаємося створенням логотипів будь-якої складності, аж до унікальних логотипів, які потім стають торговими марками. А саме головне в такій роботі те, що замовник зобов'язаний нам допомагати, розповідати все про своєї компанії, адже в іншому випадку він отримає просто логотип, а не ідеальний метод заробітку великих грошей саме на своєму особливому стилі. Звертайтеся до послуг нашої компанії, адже персональний дизайнер відразу прийде на допомогу, він розповість, що і як потрібно робити, аж до зміни стилю сайту або зовнішнього вигляду компанії. Створення логотипу не обмежується видом, створення логотипу - це створення самої компанії, її майбутнього, перспектив розвитку і конкурентної спроможності.


         
Замовити в один  клік
Логотип
Фірмовий  стиль
Упаковка /  етикетка
Дизайн  поліграфії
Нейминг /  слоган

Дякуємо за заявку!

Ми скоро з вами зв'яжемося!