Коротко про клієнта:

«Corum Group» - лідер з виробництва та обслуговування гірничодобувного обладнання в Україні. Найбільша і швидкозростаюча компанія, яка входить до складу корпорації ДТЕК. Компанія має ряд філій в Польщі, В'єтнамі та Казахстані.
«Corum Group» - це сучасна, динамічна швидко розвивається, яка займається впровадженням ефективних комплексних рішень по видобутку і транспортуванні твердих корисних копалин в складних гірничо-геологічних умовах з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Компанія займається найважливішою суспільство корисної місією - розробляє комплексні високотехнологічні рішення на шляху від проектування технологій до експлуатації обладнання для видобутку, транспортування і переробки природних ресурсів.
«Corum Group» - є нашим постійним клієнтом, чому ми дуже раді.

Завдання:

Ми не перший раз співпрацюємо з «Corum Group» і розробляли для них такі елементи:
  • Буклети
  • Запрошення
  • Дизайнерське оформлення для виставки в Казахстані.
І кожен раз перед нами стояло завдання розробити стильний, сучасний і статусний дизайн, який впишеться в загальну стилістику бренду.
Фото №1: Corum Group - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio

Опис ідеї, взятої за основу:

Фірмовий дизайн компанії «Corum Group» досить консервативний, строгий і лаконічний, але при цьому ефектний і сучасний. Сірі півтони і прямі лінії - впевненість і надійність в кожному штриху. Нам було важливо підкреслити сильний «характер» «Corum Group» в унікальному дизайні їх друкованої продукції. Передати всю «міць» і «сталь» - це і лягло в основу образу задумки дизайну для «Corum Group».

Опис ідеї, взятої за основу:
Фото №2: Corum Group - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio

Рішення:

Наша команда професійних дизайнерів знайшла вихід в холодних відтінку і півтонах консервативного, але стильного сірого кольору, а так же графічних строгих прямих лініях і все це в строгому лаконічному мінімалізмі. Таке дизайнерське рішення відмінно підкреслює всю статусність, надійність і стабільність компанії «Corum Group».
Фото №3: Corum Group - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio Фото №4: Corum Group - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio
  • Проект-менеджер: Святослав Кузьмович
  • Креативний директор: Артем Беседа
  • Дизайнер: Никита Паламарчук
  • Дизайнер: Наталья М.