Компанія "ДОБРОДІЯ"

Коротко про клієнта:

Торговий дім «Добродія Фудз» входить в український агропромисловий холдинг Agricom Group. Основна діяльність ТД зосереджена на виробництві та продажу борошна, пластівців і висівок з різних злакових культур.
Товари під торговою маркою «Добродія» представлені в усіх регіонах України, в мережах найбільших національних рітейлерів. Це традиційні продукти високої якості.
У 2018 році "Добродія Фудз» відкрила в Чернігівській області завод повного циклу з виробництва пластівців з потужністю 1 млн / кг на місяць.
До запуску нових виробничих потужностей компанія провела тендер по редизайну логотипу «Добродія» і упаковки пластівців.

Завдання:

Зробити логотип більш сучасним, додавши в той же час етнічний український колорит.
Фото №1: Компания ДОБРОДІЯ - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio

Опис редизайну лого:

Були запропоновані три концепції оновленого логотипу, кожна з яких передбачала можливість подвійного колірного рішення: червоні літери на білому фоні або навпаки:
Змінили шрифт і збільшили відстань між буквами, прибрали фон і підкладку, зробили кольоровим стилізоване зображення колоса. Логотип став чіткіше і лаконічніше.
Відсунули підкладку, завдяки чому зображення стало об'ємнішим і жвавіше. Використовували більш округлий і легкий для читання шрифт.
Принципово інше рішення з легкої відсиланням до геральдиці: літери в слові «Добродія» зробили однієї висоти і помістили в жовту (золоту) рамку, з двох сторін прикрашену колоссям.

Опис редизайну лого:
Фото №2: Компания ДОБРОДІЯ - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio

Візуалізація айдентики

Щоб продемонструвати оновлену айдентику «в справі», ми підготували кілька візуальних рішень з логотипом: для фірмової поліграфії, мобільної версії сайту компанії, офісних аксесуарів.
Фото №3: Компания ДОБРОДІЯ - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio Фото №4: Компания ДОБРОДІЯ - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio
  • Проект-менеджер: Святослав Кузьмович
  • Креативний директор: Артем Беседа
  • Дизайнер: Никита Паламарчук
  • Дизайнер: Наталья М.