Українська Хокейна Ліга

Коротко про клієнта:

Українська хокейна ліга - громадська організація, що займається проведенням і освітленням чемпіонату України з хокею. УХЛ була створена влітку 2016 року. На даний момент в Українську хокейну лігу входять шість хокейних команд І має таких співзасновників, ка ХК «Білий Барс», ХК «Донбас», ХК «Кременчук», МХК «Динамо Харків». Українська хокейна ліга існує не так давно, але вже має ряд вагомих здобутків і дуже швидко розвивається в потрібному напрямку.

Завдання:

Клієнт хотів, що б ми зробили рестайлінг наявного логотипа Української хокейної ліги. Логотип слідувала істотно спростити та зробити більш сучасним.
Фото №1: Украинская Хоккейная Лига - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio

На відміну від логотипу плей-офф минулого сезону, в цьому році логотип виконаний в мінімалістичному стилі. Про це повідомляє прес-служба УХЛ.

Форма логотипу залишилася незмінною і повторює силует основного логотипу УХЛ. Головним елементом логотипу плей-офф незмінно залишається зображення кубка, який в точності повторює чемпіонський трофей, боротьба за який стартує вже 2-го березня.

Фото №2: Украинская Хоккейная Лига - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio
Фото №3: Украинская Хоккейная Лига - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio Фото №4: Украинская Хоккейная Лига - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio

Опис ідеї, взятої за основу, образ:

Нам було важливо відобразити в дизайні логотипу сферу діяльності організації, прагнення до перемог, і швидкий розвиток при цьому, не перевантаживши концепцію. При цьому було важливо зберегти впізнаваність організації і фірмовий образ їх бренду.

Рішення:

Порадившись, наші дизайнери вирішили залишити загальний стиль і композицію від колишнього логотипу, але при цьому полегшити, осучаснити, а також зробити більш плоским, однаково читається в великому і малому розширенні концепт. Ми надихалися силою і міццю спорту, адже логотип УХЛ повинен нести в собі впевненість, відвагу і волю до перемоги. Він повинен надихати і хвилювати. І як нам, здається, ми впоралися з цим завданням. Але головне для нас це те, що наш клієнт залишився задоволений.
Фото №5: Украинская Хоккейная Лига - Разработка логотипа и создание бренда в студии брендинга Gagarin Studio
  • Креативний директор: Артем Беседа
  • Дизайнер: Никита Паламарчук
  • Менеджер з продажу: Яна Лінник
  • Проект-менеджер: Святослав Кузьмович